AK Parti Manisa'da Belediye Başkan Adaylarını Tanıtacak
Haber Merkezi
AK Parti Manisa İl Teşkilatı, heyecanla beklenen belediye başkan adaylarını tanıtmak üzere büyük bir toplantı organize ediyor. Partinin önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan bu tanıtım toplantısı, 02 Şubat'ta saat 11:00'de Şehzadeler ilçesi Yunusemre Belediyesi Millet Çarşısı'nda yapılacak.
Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, MKYK Üyesi Ahmet Muhacit Arınç ve Manisa Milletvekili Tamer Akkal gibi partinin önde gelen figürleri katılım gösterecek.
AK Parti, bu önemli toplantıda, Manisa'da yerel yönetimlerde görev alacak adayları ve parti politikalarını vatandaşlara sunmayı hedefliyor. Tüm halkın davetli olduğu bu toplantıda, partinin yereldeki vizyonu ve projeleri de ele alınacak. AK Parti, toplantıyla birlikte, vatandaşların beklentilerine cevap verecek adaylarını ve yönetim anlayışını ortaya koyarak, yerel seçimlere güçlü bir başlangıç yapmayı amaçlıyor.
1-Yunusemre- Dr. Mehmet Çerçi2-Şehzadeler- Yavuz Kurt3-Akhisar- Ömer İşçi4-Soma- Egemen Bülent Türkmen5-Kırkağaç- Fevzi Ok6-Köprübaşı- Regaip Topuz7-Gördes- Muammet Akyol8-Ahmetli- Ahmet Alhan9-Demirci-Erhan Kara10-Gölmarmara- Kamil Öz11- Saruhanlı- Ekrem Cıllı
Demirci -Erhan Kara değil Erkan Kara