Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Seçim Zaferini Kutladı
Akhisar Haber NET
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, 31 Mart yerel seçimlerindeki zaferin ardından, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar İlçe Başkanlığı üyeleri ile belediye binasında bir araya geldi. Seçim sürecinde gece gündüz çalışan tüm ekip üyelerine teşekkürlerini iletti.
Başkan Dutlulu, “Bu zaferde emeği geçen tüm kademelerdeki arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Yerelde elde ettiğimiz başarıyı iktidarla taçlandırmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz,” diyerek, seçimlerdeki başarının sadece bir başlangıç olduğunu ve çalışmaların aynı şevk ile süreceğini vurguladı.
Toplantıda, İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve diğer parti üyeleri de yer aldı. Dutlulu, Hacet'e ve CHP ailesine nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, ortak hedefler doğrultusunda birlikte daha fazla çalışacaklarını belirtti. Bu buluşma, yerel yönetimlerde elde edilen başarının, genel başarılara dönüşmesi yolunda atılacak adımların önemini de gösterdi.