Akhisar Belediyesi açık hava sinema gecesinde Çizmeli Kedi filmi sahnelendi
Akhisar Haber NET
Akhisar Belediyesi tarafından gölet etkinlik alanında düzenlenen açık hava sineması etkinliği devam ediyor. "Çizmeli Kedi" adlı sinema filmi ile Akhisarlıların keyifli bir gece yaşadığını vurgulayan Başkan Dutlulu, etkinliğe 7'den 70'e herkesin katılabildiğini ve büyük bir ilgiyle karşılandığını ifade etti.
Etkinliğin amacının, vatandaşları açık havada bir araya getirerek keyifli zaman geçirmelerini sağlamak olduğunu belirten Dutlulu, bu tür etkinliklerin sosyal yaşamı canlandırdığını ve birlikte güzel vakit geçirme fırsatı sunduğunu dile getirdi.
Başkan Dutlulu, ayrıca açık hava sineması etkinliğinin her hafta Salı günleri düzenleneceğini duyurdu. Akhisarlıları yıldızların altında unutulmaz filmlerle buluşturacaklarını belirten Dutlulu, katılan herkese teşekkür ederek, etkinliğin gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere de minnettar olduklarını söyledi.
Akhisar Belediyesi'nin düzenlediği bu etkinlikle Akhisar halkının kültürel etkinliklere erişimini sağlamayı, sosyal etkileşimi artırmayı ve toplumun farklı kesimlerini bir araya getirmeyi amaçladığı belirtiliyor. Açık hava sineması etkinliğinin, ilçedeki vatandaşlar arasında olumlu bir atmosfer oluşturduğu ve keyifli bir yaz akşamı geçirmelerine katkı sağladığı görüldü.