Akhisar Belediyesi, Çamönü-Balıkesir Sındırgı Bağlantı Yolunu Yeniledi
Haber Merkezi
Akhisar Belediyesi, kırsal mahallelerin yollarını yenilemeye devam ediyor. Bu kapsamda, Çamönü-Balıkesir Sındırgı bağlantı yolu çift kat soğuk asfaltla kaplandı.
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yaptığı açıklamada, "Kırsal Hizmetler Müdürlüğümüze bağlı ekip arkadaşlarımız, ilk etabını 2021 yılında tamamladığı 5 kilometre uzunluğundaki Çamönü - Balıkesir Sındırgı bağlantı yolundaki çift kat soğuk asfalt çalışmalarının ikinci etabını da tamamladı. Kırsal Mahallelerimizde de çalışmalarımız aralıksız devam edecek" dedi.
Yeni asfalt sayesinde Çamönü-Balıkesir Sındırgı bağlantı yolu daha konforlu ve güvenli hale geldi. Yolun yenilenmesi, bölge sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.
Akhisar Belediyesi, kırsal mahallelerin yollarını yenilemeye devam edeceği kaydedildi. Bu kapsamda, önümüzdeki günlerde ilçenin diğer kırsal mahallelerinde de yol çalışmaları yapılacağı bildirildi.