Akhisar Belediyesi’nden Sindelli Mahallesine Asfalt
Akhisar Haber NET
Akhisar Belediye Başkanı, Sindelli Mahallesine soğuk asfalt çalışmalarını tamamlandığı belirtti.
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Sindelli Mahallesi'nin ihtiyaç duyulan alanlarında başarılı bir soğuk asfalt çalışması gerçekleştirildiği ifade etti. Başkan Dutlulu, bu önemli altyapı iyileştirmesi ile ilgili olarak mahalle sakinlerine bilgi vererek, belediyenin plan ve programı dahilinde çalışmaların süreceğini belirtti.
Soğuk asfalt çalışmaları, Sindelli Mahallesi'nin yol ve altyapı gereksinimlerini karşılamak amacıyla gerçekleştirildiği kaydedildi. Başkan Dutlulu, Sindelli Mahallesi'nde gerçekleştirilen bu çalışmanın, belediyenin mahallelerin ihtiyaçlarını karşılama konusundaki kararlılığını yansıttığını ve mahalle sakinlerinin yaşam kalitesini artırmayı hedeflediğini ifade etti. Ayrıca, belediyenin plan ve programının bir parçası olarak altyapı iyileştirmelerine devam edileceğini belirtti.
Sindelli Mahalle sakinleri, yapılan bu altyapı iyileştirmesinden memnuniyetlerini dile getirerek, daha güvenli ve erişilebilir bir çevreye sahip olmanın önemini vurguladılar. Soğuk asfalt çalışmaları, mahalledeki yaşam kalitesini artırmaya yönelik yapılan önemli bir adım olarak değerlendirildi.