Akhisar’da arıtılmış C vitaminli ucuz su hizmete girdi
Akhisar Haber NET
KOSGEP destekli Akhisarlı kadın girişimci tarafından Akhisar’da hayata geçirilen Su Matic Akhisarlılardan tam not aldı.
Akhisar’da bir ilki gerçekleştirdiklerini ifade eden Akhisarlı kadın girişimci Serap Hacıoğlu, taze ve aratılmış su imkanını tek bir sistemde toplayan TEMİZ İÇİLEBİLİR SU NOKTASI “SUMATİC”’ i Akhisar halkımızın hizmetine sunduklarını belirtti.
Minaralli, filtrelenmiş, C vitamin destekli ve ultraviole bakteri önleyici özellikleri bulunan Su Matic’den 5 litrelik su 3 TL’ye, 19 litrelik damacana ise sadece 12 TL’ye doldurulabiliyor.
Kullanımı kolay olan Sumatik’te vatandaşlar için 19 litrelik damacana ve 5 litrelik pet şişe seçenekleri bulunuyor. Akhisar’da şuanda Atatürk Mahallesi 522 Sokak Anadolu Şarküteri önü Çınar Rezidans karşısında bulunurken ikinci Su Matic ise Reşatbey Mahallesi 583 Sokak Asmalı Kahve önü basketbol sahası karşısında kalıyor.
Su arıtım otomasyon makinesinin işletmeciliğini yapan Akhisarlı kadın girişimci Serap Hacıoğlu, “gel, doldur, götür” olarak nitelendirdiği makine hakkında AkhisarHaber.NET’e özel yaptığı açıklamada, “Şuanda şehrimizin iki noktasında bulunan makinemizden vitamin katkılı, arıtılmış, tatlı su satış uygulamamızı KOSGEB destekli olarak kısa süre önce hayata geçirdik. Makinemiz 7/24 saat çalışıyor. 9 filtresi olan ve her çeşit testlerden başarıyla geçen makinemizin İlçe Tarım Müdürlüğü’nden onayı bulunur. İçinde bulunduğumuz zor ekonomik koşullarda, vatandaşlarımıza ucuz ve C vitamin katkılı kaliteli su hizmeti sunmaktan mutluyum. Gösterilen ilgiden dolayı da memnunum. Önümüzdeki zamanlarda şehrimizin bir çok noktasına Su Matic makinelerimizden koymayı planlıyoruz” dedi.
Merhaba sizinle iletişime geçip işbirliği yapmak istiyorum.Nasıl iletişime geçebilirim sizinle.
Merhaba , sumaticakhisar instagram hesabımızdan mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz.İyi günler dileriz
Her mahalleye yapılmasını daha uygun olur diye düşünüyorum emeğinize saygılar
Teşekkür ederiz efendim.İnşallah yakın zamanda bir kaç noktada daha hizmete girmeyi planlıyoruz , sağlıklı günler dileriz