Akhisar'da hayır yemeğinde 10 kişi hastanelik oldu
Akhisar Haber NET
Akhisar Selvili Mahallesinde dün akşam saatlerinde bir hayır yemeğinde davetli 30 kişinden 10 kişi hastanelik oldu.
Edinilen bilgiye göre dün gece saat 22.00 sıralarında bir hayır yemeğindeki tavuk yüzünden 10 kişi çeşitli şikayetlerinin ardından hastanelik olduğu ifade edildi. hayır yemeğinden yiyen 30 kişiden 10 kişi, birden rahatsızlanınca Akhisar’daki çeşitli hastanelere sevk edildi.
hayır yemeğinde bulunan tavuk yemeği yüzünden meydana geldiği iddia edilen zehirlenme şüphesi üzerine 10 kişi kaldırıldığı çeşitli hastanelerde tedavi edildiği ve sağlık durumlarının iyi olduğu ifade edildi.