Akhisar-Gördes Karayolu Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor
Haber Merkezi
AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Akhisar-Gördes Karayolu çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini belirtti. Baybatur, çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını ve hizmete sunulacağını ifade etti.
Manisa Milletvekili Murat Baybatur, DSİ ve Karayolları Bölge Müdürleri ile birlikte Gördes ilçesinde incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında Gördes Kaymakamlığı ve Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerde dereceye giren öğrencilere plaket ve madalya verdi.
Baybatur, Akhisar ile Gördes'i birbirine bağlayacak olan karayolu çalışmalarını da yerinde inceledi. Çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini ve mevsim şartlarına göre tamamlanacağını belirten Baybatur, bölgedeki aksaklıklardan dolayı çalışmaların uzadığını ancak şu an itibariyle hız kesmeden devam ettiğini vurguladı.
Ayrıca, Güneşli ile Demirci arasındaki yol çalışmalarının da süratle devam ettiğini ifade etti. Baybatur, bu projeleri yürüten firmaların teknik açıdan güçlü olduğunu ve gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.
Baybatur, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Akhisar-Gördes ve Güneşli-Demirci arasındaki yolun vatandaşların hizmetine sunulacağını belirtti. Ayrıca, şantiye çalışanlarına ve Gördesli vatandaşlara sabır gösterdikleri için teşekkür etti.
Manisa Milletvekili Murat Baybatur'ın ziyaretlerine Gördes Belediye Başkanı Muhammed Akyol, AK Parti Gördes İlçe Başkanı Halil Erden, AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan ve partili yöneticiler de eşlik etti.
yılan hikayesi olan gördes yolundan bahsediyoruz