Akhisar Halk Eğitimi Merkezi'nden Yeni Kurs: Cenaze Hizmetleri
Haber Merkezi
Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, toplumun önemli bir ihtiyacına yönelik olarak Cenaze Hizmetleri kursu açacağını duyurdu. Bu kurs, katılımcılara cenaze hizmetleri alanında gerekli bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır. Eğitim programı, cenaze törenlerinin düzenlenmesi, cenaze ile ilgili geleneksel ve dini ritüellerin yerine getirilmesi gibi konuları kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.
Kursa katılmak isteyen adayların, 02 Mart 2024 tarihine kadar Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'ne diploma ve kimlik fotokopileri ile birlikte başvurmaları gerekiyor. Kurs, toplumda cenaze hizmetleri konusunda bilinç ve profesyonellik seviyesini artırmayı hedeflerken, bu alanda çalışmak isteyenlere de önemli bir fırsat sunuyor.
Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından sunulan bu kurs, katılımcılarına cenaze hizmetleri konusunda kapsamlı bir eğitim vererek, bu alanda kalifiye personel ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor. Kurs, hem teorik bilgileri hem de pratik uygulamaları içerecek şekilde düzenlenmiştir. Bu sayede kursiyerler, cenaze hizmetleri alanında gerekli tüm becerilere sahip olacak ve toplumda bu önemli görevi yerine getirebileceklerdir.