Akhisar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünden Ankara çıkarması
Haber Merkezi
Akhisar İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Kılıç liderliğindeki bir heyet, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın merkez birimlerini ziyaret etti. Ziyaret sırasında, yeni göreve başlayan yöneticilere "hayırlı olsun" dileklerini ileterek, Akhisar'daki tarım faaliyetleri, ilçenin saha çalışmaları, idari ve mali durumu, planlanan ve gerçekleşen projeler hakkında bilgi paylaştılar. Ayrıca, karşılaşılan sorunların çözümüne yönelik taleplerde bulunarak yöneticilerle istişarelerde bulundular.
Bu heyet, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın birimlerinde görev yapan üst düzey yetkilileri ziyaret etti. Ziyaret edilen yetkililer arasında Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen, Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Dr. Ersin Dilber, Bitkisel Üretim Genel Müdürü Uğur Erdem, Personel Genel Müdürü Adem Dinç, Gıda İşletmeleri ve Kodeks Daire Başkanı Selim Kaplan, Bitki ve Bitkisel Ürünler Sınır Kontrol Daire Başkanı Fatih Kaya, Gıda Kontrol ve Laboratuvarlar Daire Başkanı Mehmet Menderis, Risk Değerlendirme Daire Başkanı Mehmet Ali Ünverdi, Personel Taşra Atama Daire Başkanı Mehmet Üzer, Merkez ve Yönetici Atama Daire Başkanı Adem Aksoy, SGB Bütçe Daire Başkanı Kahraman Akdoğan ve Kanatlı ve Arıcılık Daire Başkanı İslam Köse gibi isimler yer aldı.
İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Kılıç, ziyaretin sonunda misafirperverlikleri için Bakanlık yetkililerine teşekkür ederek, yakın ilişkileri ve samimi yaklaşımları için minnettarlığını ifade etti. Bu ziyaretin, Akhisar ve Tarım ve Orman Bakanlığı arasındaki işbirliğini güçlendirmeyi amaçlayan önemli bir adım olduğu belirtildi.