Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanes’nde masa tenisi Turnuvası
Haber Merkezi
Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi'nde gerçekleştirilen masa tenisi turnuvası, sağlık çalışanları ve hastane personeli arasında büyük bir heyecana sahne oldu. Turnuvaya katılan birçok kişi, sporla bir araya gelmenin keyfini yaşadı ve etkinlik boyunca rekabet dolu anlar yaşandı.
Turnuvanın sonunda, birinci olan Feyzi Tanışman, ikinci olan Uzm. Dr. M. Serhat Marol ve üçüncü olan Uzm. Dr. İbrahim Gürcan dereceye girmeyi başardı. Dereceye giren oyunculara ödülleri, Başhekim Uzm. Dr. Hamza Bambal ve idare ekibi tarafından başhekimlik makamında gerçekleştirilen törenle takdim edildi.
Başhekim Uzm. Dr. Hamza Bambal, ödül töreninde yaptığı konuşmada, "Bu tür etkinlikler, hastane personelimizin arasındaki dostluk ve dayanışmayı artırarak, iş motivasyonlarını yükseltmektedir. Katılım gösteren ve dereceye giren tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum" dedi.