Akhisar Ülkü Ocakları, Cumhuriyetin 100. Yılında Pilav Hayrı Düzenledi
Haber Merkezi
Akhisar Ülkü Ocakları Başkanı Avukat Giray Arda Savan liderliğinde, Cumhuriyetin 100. yılını kutlamak amacıyla özel bir etkinlik düzenledi. 28 Ekim Cumartesi günü saat 12.00’de Akhisar Hükümet Konağı önünde gerçekleşen etkinlik, büyük bir katılım ve coşkuyla kutlandı.
Pilav hayrına, MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal ve yönetimi, AK Parti Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer ve yönetimi, Akhisar Ülkü Ocakları eski Başkanları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Murat İpek, Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Doğan Ensivri, oda başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hayır üzerine konuşma yapan Ülkü Ocakları Başkanı Giray Arda Savan, "Akhisar Ülkü Ocakları olarak cumhuriyetin 100. yılı vesilesiyle, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimiz ve gazilerimiz adına Hükümet binası önünde pilav hayrı düzenledik. Pilav hayrımıza katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
Bu özel etkinlik, Cumhuriyetin 100. yılının coşku ve birlik içinde kutlanmasını simgeliyor ve Akhisar halkının milli bayramları gurur ve coşkuyla paylaşma kararlılığını yansıtıyor. Akhisar Ülkü Ocakları, vatan ve millet sevgisiyle bu tür etkinliklerle bir araya gelerek milli değerlere bağlılıklarını göstermeye devam ediyor.