Akhisar yeni itfaiye amirliği binasında ilk kazma vuruldu
Akhisar Haber NET
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’a yeni itfaiye amirliği kazandırılması için yüklenici firma yetkilisi ile sözleşme imzalaması ardından ilk kazma vuruldu.
Spor Toto Akhisar Belediye Stadyumu ve Akhisar Belediyesi şantiye karşısında kalan alanda ilk olarak alan temizlik çalışmaları başladı.
12 araçlık itfaiye aracı garajı, 24 kişilik yatakhane, 30 personellik bekleme alanı, 16 kişilik yemekhane ve giyinme-soyunma odalarının bulunduğu Akhisar İtfaiye Amirliği için ilk çalışma başlamış oldu.
Mevcut İtfaiye binasının bulunduğu alanda Manisa Büyükşehir Belediyemiz tarafından Gençlik Merkezi ve Koordinasyon Binası yapılacak.