Akhisarlı Gülnur Kulluk, Bocce Volo Türkiye Üçüncüsü Oldu
Akhisar Haber NET
5-8 Haziran 2024 tarihlerinde Aydın İncirliova'da düzenlenen Bocce Volo küçük kızlar kategorisinde Ayvaz Dede İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Gülnur Kulluk büyük bir başarıya imza attı. Gülnur Kulluk, turnuvada gösterdiği üstün performansla Türkiye üçüncüsü olarak gururumuz oldu.
Bu önemli başarıda emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmeni Cihan Demirbek'in özverili çalışmaları ve öğrencimizi destekleyen ailesi ile okul yöneticilerimizin katkıları büyük oldu. Gülnur Kulluk’un elde ettiği bu başarı, hem okulunu hem de Akhisar’ı gururlandırdı.