Akhisarlı hayırseverden Bin kişilik iftar yemeği
Akhisar Haber NET
Akhisarlı hayırsever Aslı Günsel’in her yıl geleneksel hale getirdiği Ulucami Mahallesi Muhtarı Nesime Şakrak’ın organize ettiği iftar programına bu yıl da bir çok vatandaş eşlik etti.
Hep birlikte açılan oruç ve yapılan duanın ardından konuşan Ulucami Mahallesi Muhtarı Nesime Şakrak, “Mübarek Ramazan ayı hepimize hayırlı olsun. Cenab-ı Hak yenilerine sağlıkla erişmeyi nasip etsin. Birliğimiz beraberliğimiz kardeşliğimiz daim olsun. Bozmak isteyenlere de fırsat vermesin. Bu ülkenin bayrağı inmesin ezanlar susmasın. Bölmek isteyen hainlere de Cenab-ı Hak fırsat vermesin. Hayırsever arkadaşım Aslı Günsel’in düzenlediği iftar programında hep birlikte oruçlarımızı açtık. Burada bizlere malzeme desteği sunan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve ekibine de teşekkür ederim. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin” diye konuştu.