Akhisarlı karavan üreticisinden deprem bölgesine 5 karavan
Akhisar Haber
Akhisar’da karavan üretimi işletmesi bulunan iş insanı kendi imkanları ile ürettiği 5 karavanı deprem bölgesine hibe edeceği bildirildi.
Akhisar Nuri Giyik Sanayi Sitesindeki işletmesinde uzun yıllardır karavan imaları ile uğraşan Akhisarlı iş insanı yanına aldığı gönüllülerle birlikte depremin hemen ardından karavan üretimine başladı. Tümünü kendi imkanları ile ürettiği karavanları Kahramanmaraş ve depremin etkilediği 10 ildeki ihtiyaç bölgesine teslim edeceği bildirildi.
Akhisar iş insanını imalathanesinde ziyaret eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “5 tane karavanı kendi imkanları ile hibe edip deprem bölgesine göndermek için üretime geçen Gezginci Karavan’a sonsuz teşekkürle” dedi.