Akhisarlı okullara bilim fuarına katılma çağrısı yapıldı
Akhisar Haber NET
4006- TÜBİTAK bilim fuarları destekleme programı bilgilendirme toplantısı yapıldı
4006- TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı başvuruları hakkında bilgilendirme toplantısı Ali Şefik Öğretmenevi camlı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem başkanlığında yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ayşegül Ağırbaş Akol, okul müdürleri, İlçe Milli Eğitim Proje Koordinatörü Ercan Yüksel, TÜBİTAK İlçe Koordinatörü Çetin Çelik ve görevli öğretmenler katıldı.
Yapılan toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem, Akhisar İlçesi olarak projelerde güzel bir ivme yakalandığını, öğretmenlerin ve idarecilerin var güçleri ile çalıştıklarını, bu çalışmaların da ürünlere yansıdığını belirtti. Erdem, “Büyük bir ilçe olmamızın da avantajlarını kullanarak öğretmenlerimizin güzel çalışmalara imza attı, bu çalışmalarından dolayı öğretmen ve idarecilere teşekkür ediyorum. Her zaman çalışanların yanındayız, şu anda çağrısı açık olan TÜBİTAK 4006 Projelerine de okullarımızın maksimum düzeyde başvuruda bulunacağına inanıyorum” dedi.