Atatürk Mahallesi ve Sanayi sitesinde asfalt çalışması
Akhisar Haber NET
Akhisar Belediyesi, yol düzenlemelerine yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü bünyesindeki ekipler, şehrin farklı bölgelerindeki ihtiyaçları karşılamak amacıyla yoğun bir şekilde çalışıyor.
Bu kapsamda, Atatürk Mahallesi 520. sokakta asfalt yama çalışmaları gerçekleştiriliyor. Ekipler, yıpranmış ve bozulmuş olan yolları onararak sürücülerin daha konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlamayı hedefliyor.
Nuri Giyik Sanayi Sitesi 52. blokta ise soğuk asfalt çalışmaları yürütülüyor. Sanayi bölgelerindeki yolların bakımı ve düzenlemesi, iş dünyasının etkinliğini sürdürebilmesi adına büyük önem taşıyor. Akhisar Belediyesi, bu alanlarda da vatandaşların ve işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalarını sürdürüyor.
Akhisar Belediyesi'nin yol düzenlemesi alanındaki çabaları, şehrin daha modern, erişilebilir ve güvenli bir yapıya kavuşmasını hedefliyor. Vatandaşların daha iyi bir yaşam kalitesi ve konforlu ulaşım imkanlarına sahip olmalarını sağlamak amacıyla yürütülen çalışmalar, şehrin genel gelişimine olumlu katkılar sunuyor.