Atatürk ve kurtuluş savaşı kahramanları adına lokma hayrı yapıldı
Akhisar Haber NET
Cumhuriyet’in 100.yılı kutlama etkinlikleri çerçevesinde Akhisar Kaymakamlığı ve Akhisar Belediyesi işbirliği ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kurtuluş savaşı şehitleri adına lokma hayrı yapıldı.
Akhisar Belediyesi Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi önünde yapılan etkinliğe Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Özkan Kalın, AK Parti İlçe Başkan Vekili Mücahit Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Murat İpek, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tınazlı ve Ekrem Kayserili, vatandaşlar ve daire müdürleri katıldı.
Tüm Akhisarlılara şehrimizi bayraklarla donatalım mesajı veren Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Öncelikle şöyle bir tekrardan çağrıda bulunmak istiyorum. Akhisar’ımızı 100. yılımızda bayraklarla donatalım, tüm evlerimize tüm dükkanlarımızı bayraklar ile donatalım. Mustafa Kemal Atatürk ve Kurtuluş Şehitleri bu ülke için şehit olan tüm vatandaşlarımız için bugün lokma hayır düzenledik, Allah rahmet eylesin, Allah kabul etsin. Katılan tüm arkadaşlarımıza tüm siyasi parti üyelerimize hepsine çok teşekkür ediyorum. Şehrimizde kutlanacak olan tüm etkinliklere halkımızı davet ediyorum” dedi.