Başkentteki Balıkesirliler, milletvekilleri ile özel görüştü
Haber Merkezi
Başkentteki Balıkesirliler Derneği, Balıkesir Milletvekilleri İle Özel Görüşmeler Gerçekleştirdi
Başkentteki Balıkesirliler Derneği Başkanı Hasan Derneli, Cumhuriyetimizin 100. yılının ilk haftasında, Balıkesir Milletvekilleri ile özel görüşmeler gerçekleştirdiklerini açıkladı.
Derneli, Balıkesir Milletvekilleri ile gerçekleşen bu özel görüşmelerin, Balıkesir'in temsilcileri olarak Ankara'da önemli bir buluşma olduğunu belirtti. Dernek Başkanı Hasan Derneli ve beraberindeki Baldef Genel Başkan Yardımcısı Turgay Boduroğlu, Burcu Otman Tasdan, ve yönetim kurulu üyeleri, Adalet ve Kalkınma Partisi'nden İsmail Ok, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan; Cumhuriyet Halk Partisi'nden Ensar Aytekin, Serkan Sarı; Demokrasi ve Atılım Partisi'nden Burak Dalgın; İYİ Parti'den Turhan Çömez ve Demokrat Parti'den Haydar Altıntaş ile ayrı ayrı görüşmeler gerçekleştirdi.
Her görüşme sırasında, derneğin faaliyetleri ve Balıkesir'in gelişimi için yürüttüğü çalışmalar hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirildi. Balıkesir'in kalkınması ve geleceği üzerine fikir alışverişlerinde bulunulan görüşmelerde, milletvekilleri derneğin faaliyetlerine ve Balıkesir'e katkı sağlama çabalarına desteklerini ifade ettiler.
Başkentteki Balıkesirliler Derneği Başkanı Hasan Derneli, görüşmeler sonrasında yaptığı açıklamada, "Balıkesir'in sesini duyurmak ve kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla buradayız. Milletvekillerimizin bize gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ederiz." dedi. Ayrıca, dernek olarak Balıkesir'e ve ülkeye daha fazla katkı sağlamak için işbirliği ve dayanışma köprüleri kurmaya devam edeceklerini belirtti.
Başkentteki Balıkesirliler Derneği, Balıkesir'in gelişimi ve kalkınması için çalışmalarına devam ederek milletvekilleriyle işbirliği içinde olmayı sürdüreceklerini vurguladı ve Balıkesir'e katkı sağlama çabalarını sürdüreceklerini ifade etti.