Cem Kavçak, Küçükçekmece Sinopspor ile Anlaştı
Akhisar Haber NET
Akhisarspor'un Süper Lig ve TFF 1. Lig dönemlerinde antrenörlük yapmış tecrübeli isimlerden biri olan Cem Kavçak, yeni bir görev için Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü ile anlaştı.
Kavçak, futbolculuk kariyerinde TKİ Tavşanlı Linyitspor formasını giydi ve ardından antrenörlük alanında kendini geliştirdi. Akhisarspor'da Süper Lig ve TFF 1. Lig'de antrenörlük yapmasının yanı sıra 2. ve 3. Lig'de farklı takımları çalıştırdı.
Son görev yeri Serik Belediyespor olan Cem Kavçak, deneyim ve bilgisiyle bilinen bir isimdir. Şimdi ise Küçükçekmece Sinopspor'da yeni bir döneme başlayacak.
Kulüp yetkilileri, Cem Kavçak'ın ekibe katılmasından duydukları memnuniyeti dile getirirken, Kavçak'ın yeni görevinde başarılar dilediler.
Cem Kavçak, Küçükçekmece Sinopspor'un sportif başarısı için çalışmalara başlayacak ve takımı en iyi şekilde temsil etmeye odaklanacak.