CHP Akhisar İlçe Teşkilatı İzmir İl Kongresine Katıldı
Akhisar Haber NET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve beraberindeki heyet, CHP'nin 38'inci Olağan İzmir İl Kongresi’ne katıldı.
Genel Başkan Adayı Özgür Özel de Kongredeydi
CHP Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet, kongreye ilişkin yaptığı açıklamada, "Cumhuriyet Halk Partisi 38'inci Olağan İzmir İl Kongresi’ne Grup Başkanımız ve Genel Başkan Adayımız Özgür Özel, Manisa Milletvekillerimiz Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Bekir Başevirgen, Belediye Başkanımız Besim Dutlulu, Gençlik Kolları Başkanımız Emre Ercan ve ilçe örgütümüzle birlikte katıldık" dedi.
Parti İçi Demokrasi ve Katılım Ruhu Kongrede Hissedildi
Parti içi demokrasi ve katılımın önemine vurgu yapan Hacet, kongrenin bu anlamda oldukça verimli geçtiğini ifade etti. Kongrede, partinin İzmir İl Başkanlığı gibi önemli bir görev için yapılacak seçimler gerçekleşti.
CHP Akhisar İlçe Teşkilatı, Parti Çatısı Altında Birleşmenin Önemini Vurguladı
Akhisar CHP İlçe Teşkilatı olarak İzmir İl Kongresine katılarak, parti içi birlik ve beraberlik mesajı verdiklerini belirten Hacet, partinin birleşik bir çatı altında hedeflerine ulaşacağına olan inançlarını dile getirdi. Kongre sonrası partilerinin ilçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini ifade etti.