CHP Disk- Emekli Sen Sendikasını ziyaret etti
Akhisar Haber NET
CHP İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve yönetimi CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile birlikte Akhisar Disk Emekli Sen Sendikasını ziyaret etti.
CHP heyetini Emekli Sen Sendikası Başkanı Aziz Balcı ve yönetimi kapıda karşıladı.
Ziyarette Disk Emekli Sen Başkanı Aziz Balcı ve Yönetim Kurulu üyeleri Hıdır Halisdemir, Turgay Kanat, Mustafa Bulgurcu, Birol Yalçın, Nüket Genç, Ekrem Ali Şahin, Celal Şahin, Denetleme Kurulu üyesi Hasan Çobankaya ve önceki dönem yöneticilerinden Abdülkadir Duman hazır bulundu. Samimi bir sohbet ortamında yapılan karşılıklı konuşmalarda Akhisar Disk Emekli Sen Başkanı Aziz Balcı, CHP ilçe başkanlığına yeni seçilen Hayriye Hacet ve yönetimine başarılar diledi ve ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını belirterek Disk Emekli Sen Akhisar şubesi adına teşekkür etti.
Ülke gündemindeki konular, özellikle emeklilerin sorunlarını gündeme getirmesi konusunda milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu’na taleplerini bildirdi. Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Ziyarette ilk olarak Disk Emekli Sen’e üye olarak desteğini belirtti ve emeklilerin sorunları bildiklerini ve çözümü konusunda çaba sarf edeceğini söyledi.