Direksiyon Eğitimi Sırasında Kurs Hocası Darp Edildi
Haber Merkezi
Manisa'nın Yunusemre ilçesinde, bir sürücü kursunda direksiyon eğitimi sırasında yaşanan anlaşmazlık şiddete dönüştü. Güzelyurt Mahallesi'nde bulunan sürücü kursunun parkurunda gerçekleşen olayda, bir kursiyer, uyarılara tepki göstererek kurs hocasını darp etti.
Edinilen bilgilere göre, direksiyon dersi esnasında kurs hocasının talimatlarına sinirlenen kursiyer, uygulanan uyarıları kabul etmeyerek öğretmeniyle tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede tırmanarak fiziksel şiddete dönüştü ve kurs hocası darp edilerek yaralandı. Saldırının ardından şüpheli olay yerinden hızla uzaklaştı.
Çevredeki vatandaşların hemen polis ekiplerine haber vermesiyle olay yerine gelen güvenlik güçleri, şüpheli şahsın yakalanması için geniş çaplı bir araştırma başlattı. Yaralanan kurs hocası ise olay yerine çağrılan bir ambulansla en yakın hastaneye kaldırıldı. Acil serviste tedavi altına alınan öğretmenin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.
Manisa emniyet güçleri, şiddet olayına karışan kursiyerin kimliğini tespit etmek ve güvenlik kameralarını incelemek üzere bölgede çalışmalarını sürdürüyor.