Doğa yürüyüşlerinin 16 Temmuz rotası Muştullar Mahallesi
Haber Merkezi
Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenen sağlıklı yaşam etkinliklerinden biri olan doğa yürüyüşlerinin bu haftaki adresi Muştullar Mahallesi olarak belirlendi.
Belediye Başkanı Besim Dutlulu'nun talimatlarıyla gerçekleştirilen etkinlik, pandemi nedeniyle ara verilmiş olsa da normalleşme süreciyle tekrar başladı. Geçtiğimiz hafta Kocadere'de gerçekleştirilen ilk doğa yürüyüşünün ardından, bu hafta Muştullar Mahallesi'nde yapılacağı duyuruldu.
Etkinlik için katılımcılar, 16 Temmuz Pazar günü sabah saat 05.45'te Akhisar Belediyesi önünde buluşacaklar. Saat 06.00'da ise Muştullar Mahallesi'ne hareket edilecek. İlgilenenlerin etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için irtibat numarası olarak 0507 483 91 66'nın kullanılabileceği belirtildi.