Dutlulu Hacıishak'ta: Seçimden Seçime Değil, Her Zaman Yanınızdayız
Haber Merkezi
CHP'nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, yerel seçim çalışmaları kapsamında Hacıishak Mahallesi'ni ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Dutlulu, hem geçmiş dönemde gerçekleştirilen çalışmaları değerlendirdi hem de gelecek dönem için planlarını anlattı.
Dutlulu, mahalle ziyaretinde yaptığı konuşmada, seçim dönemlerinin dışında da halkla iç içe olduklarını ve mahallelerin ihtiyaçlarına duyarlı olduklarını vurguladı. Hacıishak Mahallesi'nde sıcak bir karşılama ile karşılaştığını belirten Dutlulu, mahalle halkının gösterdiği ilgi ve destek için teşekkürlerini iletti.
"Mahallelerimize seçimden seçime değil, her zaman gönülden bağlıyız" diyen Dutlulu, mahalle sakinleriyle yürüttükleri diyalogun önemine dikkat çekti. Gelecek dönemde de mahallelerin sorunlarına kalıcı çözümler üreteceklerini ve Akhisar’ın kalkınması için çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.
Dutlulu'nun ziyareti, mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı ve bu buluşma, yerel yönetim ile mahalle halkı arasındaki iletişimin güçlendirilmesi açısından olumlu bir adım olarak değerlendirildi. Besim Dutlulu'nun, Hacıishak Mahallesi'ndeki bu ziyareti, yerel seçimler öncesinde bölge halkıyla olan bağını daha da pekiştirdi.