“Efendimizin izinde Siyer-i Nebi Yarışması” başvuruları başladı
Haber Merkezi
Anadolu Gençlik Derneği Akhisar temsilciliği ve Milli Gençlik Vakfı’nın düzenlediği “Efendimizin izinde Siyer-i Nebi Yarışması” başvuruları başladığı bildirildi.
Efendimizinizin.com sayfasından başvuruların kabul edildiği bildirilirken 6 Mayıs saat 11.00’de Akhisar Kayhan Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılacağı duyuruldu.
Haber Merkezi
Anadolu Gençlik Derneği Akhisar temsilciliği ve Milli Gençlik Vakfı’nın düzenlediği “Efendimizin izinde Siyer-i Nebi Yarışması” başvuruları başladığı bildirildi.
Efendimizinizin.com sayfasından başvuruların kabul edildiği bildirilirken 6 Mayıs saat 11.00’de Akhisar Kayhan Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılacağı duyuruldu.