Esnafından vatandaşına herkes çare Hızır Şenol diyor
Haber Merkezi
Yeniden Refah Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Hızır Şenol, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Pazar ziyaretinde Şenol, belediye başkanı olması durumunda pazarcılarla ilgili hayata geçireceği projeleri anlattı ve esnaflardan olumlu geri dönüşler aldı.
Pazar esnafının ve alışveriş için gelen vatandaşların sorunlarını, taleplerini dinleyen Şenol, bölge halkının ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler üretmeye odaklanacaklarını vurguladı. Projelerini paylaşırken, pazarcı esnafının karşılaştığı sorunlara yönelik pratik ve uygulanabilir çözümler sundu.
Şenol'un ziyareti sırasında, esnaf ve vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştirildi. Tüm pazarcı esnaflarına bol bereketli kazançlar dileyen Hızır Şenol, vatandaşların ilgi ve alakaları için teşekkür etti. Bu ziyaret, Yeniden Refah Partisi'nin yerel seçimlerde halkın yanında olduğunu ve onların sorunlarına çözüm bulmaya yönelik çalışmalar yapacağının bir göstergesi olarak değerlendirildi.
Hızır Şenol ve ekibinin pazar ziyareti, Akhisar'daki seçmenlerle doğrudan iletişim kurma ve onların sesini dinleme çabasının bir parçası olarak önem taşıyor. Bu tür etkileşimler, seçim sürecinde hem adayların hem de vatandaşların beklentilerinin karşılıklı olarak daha iyi anlaşılmasına olanak tanıyor.