'Her Yudumda Lezzet' Labella Cafe, Akhisarlılara Kapılarını Açtı
Akhisar Haber NET
Akhisar, lezzet ve keyif dolu bir mekanla daha zenginleşti. Göz alıcı iç ve dış tasarımıyla öne çıkan 'Her Yudumda Lezzet' Labella Cafe, Atatürk Mahallesi 356. Sokak, numara 82'de hizmete girdi.
Onur Yiğitoğlu'nun işletmeciliğini üstlendiği 'Her Yudumda Lezzet' Labella Cafe'nin açılışı, Atatürk Mahallesi'ndeki Kültür Park Gölet alanı yakınlarında bulunan Kovalık Hüseyin Sultan Stadyumu karşısında gerçekleşti. Açılış etkinliği davetliler ve misafirler tarafından büyük beğeni topladı.
Cafe, haftanın 3 günü olan Çarşamba, Cuma ve Cumartesi akşamları canlı müzik eşliğinde hizmet sunacak. Tatlı lezzetlerden, çeşitli kahve ve çay çeşitlerine, organik bitki çaylarına kadar geniş bir yelpazede seçenek sunan 'Her Yudumda Lezzet' Labella Cafe, halkın damak zevkine hitap etmeyi amaçlıyor.
Açılış etkinliğinin ardından düzenlenen açılış duasıyla birlikte, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün, Akhisar Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Erkin Güney, işletme sahibi Onur Yiğitoğlu, aynı zamanda işletme ortağı Dilek Vanaz, Fatma Vanaz, Emre Yiğitoğlu ve Nur Gençtürk bir araya gelerek açılış kurdelesini kestiler.
Açılış programı boyunca davetlilere ve katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu. 'Her Yudumda Lezzet' Labella Cafe, Akhisarlılara keyifli anlar yaşatmayı amaçlayan bir mekan olarak şehir yaşamına renk katmaya devam edecek.