İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem'den Yeni Müfredat Vurgusu
Akhisar Haber NET
Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem, çeşitli okullarda öğretmenler ile bir araya gelerek "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" ve yeni müfredat hakkında değerlendirmelerde bulundu. Süleyman Erdem, Şube Müdürleri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde yeni müfredatın önemine dikkat çekti.
İlk olarak Misak-ı Milli İlkokulu'nda öğretmenler odasında meslektaşlarıyla buluşan Süleyman Erdem, ardından Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve Ayvaz Dede İmam Hatip Ortaokulu'nda da benzer toplantılar düzenledi. Toplantılarda, "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" ve yeni müfredatın getirdiği yenilikler ve kazanımlar üzerinde duruldu. Erdem, yeni müfredatın eğitim sistemine katkılarından bahsederek öğretmenlere bu süreçte gösterdikleri özverili çalışmalar için teşekkür etti.
Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem, haftanın son günü düzenlenen bayrak töreninde İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavında 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Emir Berat Toprak’ı tebrik etti. Tören sonrasında öğretmenler ve öğrencilerle birlikte İstiklal Marşı'nı okuyarak herkese iyi tatiller diledi.
Müdür bey yıkılan okulları ne zaman yapacaksın yıkarken fotoğraf çekiyordun