İlkokulu Öğrencileri İllüzyon Gösterisiyle Eğlendi
Haber MerkaziZehra Muhittin Kavaklı Anaokulu, öğrencilerine ve komşu okul Zübeyde Hanım İlkokulu anasınıfı öğrencilerine unutulmaz bir dönem sonu hediyesi sundu: "Maydonoz Sihirbaza Karşı" isimli müzikal güldürü ve illüzyon gösterisi. Bu eğlenceli ve eğitici etkinlik, çocukların yüzünde büyük bir gülümseme yarattı.Okul Müdürü Adem Sağlam, gösterinin öğrenciler arasında büyük bir ilgi uyandırdığını belirterek, bu tür sosyal etkinliklerin çocukların gelişimi üzerindeki olumlu etkilerini vurguladı. Sağlam, müzikal güldürü ve illüzyon gösterisinin öğrencilere dönem sonu karne hediyesi olarak sunulduğunu ve benzer etkinliklerin ikinci dönemde de devam edeceğini ifade etti."Maydonoz Sihirbaza Karşı" adlı gösteri, Özgür Bulut tarafından yazılıp yönetildi ve Bulut'un ekibi tarafından sahnelendi. Okul Müdürü Sağlam, gösterinin hazırlanmasında emeği geçen Özgür Bulut ve ekibine teşekkürlerini sundu. Gösteri, çocukların hayal gücünü harekete geçirirken aynı zamanda onlara eğlenceli bir gün yaşattı.Etkinlik, hem Zehra Muhittin Kavaklı Anaokulu hem de Zübeyde Hanım İlkokulu anasınıfı öğrencileri için keyifli ve eğitici bir deneyim oldu. Bu tür etkinlikler, çocukların sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunuyor ve onlara okul hayatlarında unutulmaz anılar bırakıyor. Okul yönetiminin bu tür etkinliklere verdiği önem, çocukların eğitimine olan bağlılığını ve onların mutluluğunu ön planda tuttuğunu gösteriyor.
Haber MerkaziZehra Muhittin Kavaklı Anaokulu, öğrencilerine ve komşu okul Zübeyde Hanım İlkokulu anasınıfı öğrencilerine unutulmaz bir dönem sonu hediyesi sundu: "Maydonoz Sihirbaza Karşı" isimli müzikal güldürü ve illüzyon gösterisi. Bu eğlenceli ve eğitici etkinlik, çocukların yüzünde büyük bir gülümseme yarattı.Okul Müdürü Adem Sağlam, gösterinin öğrenciler arasında büyük bir ilgi uyandırdığını belirterek, bu tür sosyal etkinliklerin çocukların gelişimi üzerindeki olumlu etkilerini vurguladı. Sağlam, müzikal güldürü ve illüzyon gösterisinin öğrencilere dönem sonu karne hediyesi olarak sunulduğunu ve benzer etkinliklerin ikinci dönemde de devam edeceğini ifade etti."Maydonoz Sihirbaza Karşı" adlı gösteri, Özgür Bulut tarafından yazılıp yönetildi ve Bulut'un ekibi tarafından sahnelendi. Okul Müdürü Sağlam, gösterinin hazırlanmasında emeği geçen Özgür Bulut ve ekibine teşekkürlerini sundu. Gösteri, çocukların hayal gücünü harekete geçirirken aynı zamanda onlara eğlenceli bir gün yaşattı.Etkinlik, hem Zehra Muhittin Kavaklı Anaokulu hem de Zübeyde Hanım İlkokulu anasınıfı öğrencileri için keyifli ve eğitici bir deneyim oldu. Bu tür etkinlikler, çocukların sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunuyor ve onlara okul hayatlarında unutulmaz anılar bırakıyor. Okul yönetiminin bu tür etkinliklere verdiği önem, çocukların eğitimine olan bağlılığını ve onların mutluluğunu ön planda tuttuğunu gösteriyor.