İstifaların ardından İYİ Parti Akhisar İlçe Teşkilatı açıklama yaptı
Akhisar Haber NET
İYİ Parti Akhisar İlçe Teşkilatından istifa ettiğini iddia eden 14 kişinin ardından İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanlığı yazılı bir açıklama yaptı.
İYİ Parti Basın Sözcüsü Özlem Aral yaptığı yazılı açıklamada, “İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyelerinden 14 kişinin istifa ettiği yönünde basında yer alan haberler üzerine tarafımıza gelen pek çok sorunun yanıtlanması gereği hasıl olmuştur. Öncelikle yönetim kurulumuza gelen resmi bir istifa başvurusu mevcut değildir. Kaldı ki 14 kişinin istifa etmesi durumu da asla söz konusu olmamıştır. Basına yansıyan fotoğrafta yer alan kişilerin bir kısmı yönetim kurulu üyesi olmayıp bir kısmı da gerek parti üyeliğinden istifa etmek, yönetim kurulu toplantılarına katılmama ve sair tüzük maddeleri gereği yönetim kurulu üyeliği düşmüş arkadaşlarımızdır. İstifa tek taraflı bir irade beyanıdır. İyi Parti Akhisar İlçe Başkanlığı olarak ilk günkü azim ve kararlığımızla ve tüm arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” dedi.
İYİ PARTİ'DE SULAR NE ZAMAN DURULACAK
İstifa eden kişiler isimleri bellidir. İstifalar Posta yolu ile iadele tahutlü yapilır. Partinin dilek şikayet kutusuna atılmaz.Sabirli olun elinize ulaşır. Devamsızlık nedeni ile atılan arkadaşların karar defterinde alınmış kararları var mı? Yok. Devamsiz olanları yönetim düşmesin diye gündeme almıyorsunuz. İsterseniz O isimleri de gündeme alalım. Sizleri O çok sayıda kişi için de karar almaya zorlayalim.Sözde "Dobracılar" bunları iyi bilir.Meselemizin özünü hala anlayamadığınız aşikar. Yazık. Anlaşılan Ne söylediğimiz değil sizin ne kadar anlayabildiğiniz