İYİ Parti Akhisar Yeni ilçe Başkanı Serdar Dibekalan oldu
Akhisar Haber NET
İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanlığı, yeni bir döneme giriş yaparak Serdar Dibekalan'ı ilçe başkanı olarak belirledi. 2024 Mart yerel seçimlerine yönelik hazırlıkların başlamasıyla birlikte İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanı Halil Korkmaz, ilçe başkanlığı görevini Serdar Dibekalan'a devretti.
İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanı Halil Korkmaz, yaklaşık üç yıl süren İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanlığı görevini gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısında, parti içinde değerli bir yol arkadaşı olan Serdar Dibekalan'a görevi devretmenin gururunu ve heyecanını yaşadı. Korkmaz, yaptığı açıklamada Serdar Dibekalan'ın parti içindeki performansından ve katkılarından övgüyle bahsetti. Dibekalan, daha önce Parti Seçim İşleri Başkanlığı ve Teşkilat Başkanlığı gibi önemli görevleri başarıyla yürütmüş bir isim olarak bilinmekteydi.
Korkmaz, bu kutlu yolda Serdar Dibekalan'a başarılar dileyerek, yeni dönemde parti çalışmalarının daha da ilerlemesini temenni etti. Ayrıca, Dibekalan'ın İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanlığı görevine atanması, parti içindeki değişim ve yenilenme sürecini yansıttığı bildirildi.
İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanlığı, 2024 yerel seçimlerine yönelik çalışmalara hızla devam ederken, Serdar Dibekalan'ın liderliğindeki yeni yönetim, partinin hedeflerine ulaşma adına önemli bir görev üstlenmiş bulundu.