Kadın Dayanışma Derneği CHP Akhisar İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Haber Merkezi
CHP Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet, 8 Mart Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Ayşen Uçar ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Misafirlerini Akhisar ilçe başkanlığı ofisinde konuk eden Hacet, ziyarette Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile diğer yöneticiler de hazır bulundu.
Başkan Hacet, ziyarette ilçenin güncel konuları ve kadın dayanışmasının önemi üzerine değerlendirmelerde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Hacet, konuklarına teşekkür etti.
8 Mart Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Ayşen Uçar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçenin kadınlarının sorunları ve çözüm yolları hakkında fikir alışverişinde bulunmanın önemini vurguladı. Ziyaret, karşılıklı iyi dileklerle sona erdi.