Karabulutspor evinde Gölmarmaraspor’a 2-0 yenildi
Akhisar Haber NET
Manisa 1. Amatör Mustafa Gülten Ligi'nin heyecanı devam ediyor. Akhisar 6. gurununda mücadele eden Karabulutspor, kendi sahasında Gölmarmaraspor'u ağırladı. Müsabakanın ilk yarısı golsüz berabere tamamlandı. Ancak ikinci yarıda Gölmarmaraspor, hücumda etkili oldu ve 64. dakikada Eksan ile 67. dakikada Eray'ın attığı gollerle öne geçti. Karabulutspor, bu gollere karşılık veremedi ve maç Gölmarmaraspor'un 2-0 üstünlüğüyle sona erdi.
Bu sonuçla Gölmarmaraspor, Karabulutspor karşısında önemli bir galibiyet elde etti. Karabulutspor ise daha fazla gol bulma fırsatı yakalayamadı.