MASKİ'den Süleymanlı Mahallesi'nde İçme Suyu Arıtma Tesisi'ne Kapsamlı Kontrol
Haber Merkezi
Akhisar'ın Süleymanlı Mahallesi'nde bulunan içme suyu arıtma tesisinde, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından önemli bir denetim ve bakım çalışması gerçekleştirildi. MASKİ, mahalleye kesintisiz ve güvenli içme suyu sağlamak amacıyla, tesisin teknik donanımını ve kimyasal düzeylerini titizlikle kontrol etti.
MASKİ'nin İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen bu çalışma, suyun kaynaktan alınmasından şehir şebekesine ulaştırılana kadar olan süreçte herhangi bir arıza veya kesinti olmamasını garantilemek için yapıldı. Bu rutin denetim ve bakım faaliyetleri, tesisin sürekli olarak yüksek standartlarda çalışmasını sağlıyor ve Süleymanlı Mahallesi sakinlerine temiz ve güvenilir içme suyu temin edilmesine olanak tanıyor.
MASKİ ekipleri, arıtma tesisindeki donanımların ayrıntılı bir şekilde kontrolünü gerçekleştirdi ve suyun kimyasal analizlerini yaptı. Bu süreçte, suyun kalitesinin korunması ve herhangi bir sağlık riskinin önlenmesi için gerekli tüm önlemler alındı. Bu proaktif yaklaşım, su arzında olası sorunları önleyerek, Süleymanlı Mahallesi halkının ihtiyaçlarına kesintisiz hizmet sunulmasını sağlamakta.