Medar Gençlerbirliği Spor Kulübü iftarda buluştu
Akhisar Haber NET
Manisa Birinci Amatör Yaz Ligi Akhisar grubunda mücadele veren Medar Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetim ve futbolcuları iftar yemeğinde bir araya geldi.
Yarın (9 Nisan Pazar) saat 15.30’da Akhisarspor tesisleri yan futbol sahasında Selçiklispor müsabakası öncesi birlikte ve beraberlik mesajı veren Medar Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlker Çüncü, futbolcularla bir araya gelerek yönetim ile birlikte iftarda buluştuklarını kaydederek yarın ki maç için başarılar diledi.
Akhisar Atatürk Mahallesi 167 sokak üzerindeki Nur Lokantasında bir araya gelen futbolcular da iftar programı için Medar Gençlerbirliği Spor Kulübü yöneticilerine teşekkür etti.
Allah kabul etsin cok guzel bir ortam olmus.genclerimize verilen değer içinde emeği geçenlere teşekkür ederim var olsun gençlerimiz