MHP’den Kaymakam, Müftü ve Orman İşletmeye ziyaret
Haber Merkezi
MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal ve yönetim kurulu üyeleri yeni atanan Akhisar Kaymakamı, İlçe Müftüsü ve Orman İşletme Müdürüne ziyaretlerde bulundu.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal ve yönetim kurulu üyeleri Fikret Türk, Mustafa Yıldırım, Eşref Cengiz, Ömer Binici, Recep Kabayel, Ali Baştürk ve Kadın Kolları Başkanı Esin Güngör, kısa süre önce Akhisar'a atanan Akhisar Kaymakamı Murat Kütük, İlçe Müftüsü Muhammet Salman ve Akhisar Orman İşletme Müdürü Yavuz Selim Sağlam'ı makamlarında ziyaret etti.
MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, ziyaretleri sırasında yeni atanan Kaymakam Murat Kütük ve daire müdürlerine başarılar diledi.