Sıcaktan bunalan öğrencilere dondurma ikramı
Akhisar Haber NET
Akhisar'ın sıcak yaz günlerinde serinlemek isteyen öğrencilere hoş bir sürpriz yaşandı. Piramit Dondurma sahibi hayırsever esnaf Macit Tepeköylü, Şeyh İsa Camii'nde yaz Kur'an kursuna katılan öğrencilere dondurma ikramında bulundu.
Akhisar Müftülüğü'nün düzenlediği yaz Kur'an kursunda eğitim gören öğrenciler, sıcak havalardan bunalırken esnaf Macit Tepeköylü'nün jestiyle serinledi. Tepeköylü, öğrencilere dondurma ikram ederek onların yüzlerini güldürdü.
Şeyh İsa Camii'nde gerçekleşen bu güzel etkinliğe Müftülük Şefi Hasan Uçmak ve cami görevlileri de katıldı. Öğrencilere yapılan dondurma ikramından dolayı hayırsever esnaf Macit Tepeköylü'ye teşekkürlerini ileten Uçmak ve cami görevlileri, bu tür anlamlı etkinliklerin toplumda olumlu bir enerji ve dayanışma duygusu kazandırdığını belirtti.