Sigorta Acenteleri İcra Komitesine Akhisarlı delege seçildi
Haber Merkezi
TOBB birliğine bağlı Türkiye genelindeki Sigorta Acenteleri İcra Komitesi delege seçimleri Manisa'da yapıldı.
Seçim sonucunda, Manisa Sanayi ve Ticaret Odası adına Muharrem Diz ve Ergül Öztürk, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası adına Cengiz Özdemir, Turgutlu Sanayi ve Ticaret Odası adına Fatih Akkaynak, ve Salihli Sanayi ve Ticaret Odası adına Muharrem Şen, Manisa bölgesini temsil etmek üzere Saik İl Delegesi olarak seçildiler.
Delege olarak görev yapacak olan isimler, ay sonunda Ankara'da gerçekleştirilecek olan Sigorta Acenteleri İcra Komitesi'ne katılarak Manisa bölgesini temsil edeceklerdir.