Süheyl ve Behzat Uygur Akhisar’da Sahne Alacak
Akhisar Haber NET
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Kurtuluş Haftası etkinlikleri kapsamında heyecan verici bir etkinlik duyurdu. Başkan Dutlulu, halka seslenerek ünlü komedyen kardeşler Süheyl ve Behzat Uygur'un sahne performansını Akhisarlılarla buluşturacağını açıkladı.
Kurtuluş Haftası'nın coşkusunu ve anlamını halkla birlikte kutlama amacıyla düzenlenen etkinlikte, 1 Eylül Cuma günü saat 21.00'de "Hey Gidi Günler" adlı şarkılı komedi oyunu sahnelenecek. Bu keyifli etkinlik, Akhisar halkına ücretsiz olarak sunulacak.
Başkan Dutlulu, yaptığı açıklamada, Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin sahne performansının katılımcılarına unutulmaz anlar yaşatacağını belirtti. Ayrıca, tüm halkı etkinliğe davet ederek, Akhisar'ın Kurtuluş Haftası kutlamalarının bu özel etkinlikle daha da renkleneceğini vurguladı.
Süheyl ve Behzat Uygur'un "Hey Gidi Günler" adlı komedi oyunuyla sahne alacağı bu özel etkinliğin, hem coşkulu hem de eğlenceli bir atmosferde geçmesi bekleniyor. Akhisarlılar, 1 Eylül'de saat 21.00'de düzenlenecek etkinlikle unutulmaz bir gece geçirecekler.