Talihsiz Kaza: Kadın Sürücü Şarampole Yuvarlandı
Haber Merkezi
Manisa'nın Yunusemre ilçesinde gerçekleşen ve nefesleri kesen bir trafik kazasında, bir kadın sürücü direksiyon hakimiyetini kaybettikten sonra aracıyla 15 metrelik bir şarampole yuvarlandı. Uncubozköy Mahallesi'nde yaşanan bu korkunç olay, özellikle halı desenli yolun tehlikeli yapısını bir kez daha gündeme getirdi.
Kaza, Uncubozköy Mahallesi'nde meydana geldi. 45 ZB 1005 plakalı otomobilin kadın sürücüsü, geri geri kayarak kontrolünü kaybetti ve aracıyla birlikte 15 metre yükseklikten aşağı düştü. Olayın ihbar edilmesi üzerine bölgeye hızla sağlık, itfaiye ve polis ekipleri yönlendirildi. Ekiplerin titiz çalışması sonucu araçtan çıkarılan kadın sürücü, hemen ambulansla hastaneye kaldırılarak gerekli müdahalelere tabi tutuldu.
Kaza sonrası kadın sürücünün sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Yapılan ilk incelemelere göre sürücünün, yaralanmasına rağmen büyük bir tehlike atlatmış olduğu anlaşıldı.
Yunusemre ilçesindeki bu talihsiz olay, sürücülerin özellikle dik ve tehlikeli yollarda daha dikkatli olması gerektiğini bir kez daha hatırlattı.
Haber: Serkan Özcan