Yaz Kur’an kursları devam ediyor
Akhisar Haber NET
Akhisar İlçe Müftüsü Muhammet Salman, yaz Kur'an kurslarına yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Müftü Salman, Dağdere Namazgah Camii'nde yaz Kur'an kurslarında devam eden eğitim-öğretim faaliyetlerini yerinde inceledi. Burada eğitim gören öğrencilerle bir araya gelen Müftü Salman, yaz Kur'an kurslarının önemini vurgulayarak öğrencilere önemli tavsiye ve bilgilendirmelerde bulundu.
Yaz Kur'an kursları, çocuklar için önemli bir eğitim fırsatı sunuyor ve dinî bilgi, ahlak ve değerlerin öğrenilmesini destekliyor. Müftü Salman'ın ziyareti, bu kursların düzenlenmesinin önemini vurgulamak ve öğrencilere manevi rehberlik sağlamak amacıyla gerçekleştirildiği bildirildi.
Çocuklar için düzenlenen yaz Kur'an kurslarının, dinî eğitimlerini tamamlayarak güzel bir yaz dönemi geçirmelerine katkı sağladığı belirtildi. Yaz Kur'an kurslarında verilen eğitimlerle çocuklar, dini bilgi ve değerleri öğrenme fırsatı buluyor ve yaz tatilini daha verimli geçirebiliyorlar. Müftü Salman'ın bu ziyaretiyle, öğrencilere motive olmaları ve eğitimlere daha fazla katılım sağlamaları için teşvik edici bir mesaj verildiği kaydedildi.