Zehra Muhittin Kavaklı Anaokulu'nda Karne Sevinci
Haber Merkezi
Akhisar'ın sevilen eğitim yuvalarından Zehra Muhittin Kavaklı Anaokulu, öğrencilerine unutulmaz bir karne günü yaşattı. Tatil öncesi son eğitim-öğretim gününde minik öğrenciler, okulun orta salonunda ve bahçesinde neşe içinde oyunlar oynayarak dönem boyunca öğrendiklerini drama etkinlikleriyle pekiştirdiler. Birbirlerine iyi dileklerde bulunarak bir sonraki döneme kadar vedalaşan öğrenciler, öğretmenlerinden aldıkları karnelerle büyük mutluluk yaşadı.
Okul idaresi tarafından öğrencilere pamuk şeker, renkli balonlar ve tatil kitapları gibi sürprizlerle karne sevinci taçlandırıldı. Öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte özel olarak hazırlanan karne fonu önünde hem tek tek hem de toplu fotoğraflar çektirerek bu mutlu anları ölümsüzleştirdi. İlk karne heyecanını yaşayan miniklerin sevinci görenleri gülümsetti.
Okul idaresi tarafından yapılan açıklamada, "Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi gösterdikleri başarılı çalışmalar için tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 05 Şubat Pazartesi'ne kadar sürecek olan yarıyıl tatilinin tüm çocuklarımıza ve ailelerine sağlık, esenlik ve mutluluk getirmesini temenni ediyoruz. Tatilde ailelerimizin ve çocuklarımızın bol bol kitap okumalarını öneriyoruz" ifadeleri kullanıldı.
Bu özel günde yaşanan karne sevinci, öğrencilerin eğitim hayatlarına renkli ve unutulmaz bir anı olarak eklendi.