Zehra Muhittin Kavaklı Anaokulu'nda Trafik Eğitimi
Haber MerkeziHer yıl düzenlenen Trafik ve İlk Yardım Haftası kapsamında, Zehra Muhittin Kavaklı Anaokulu'nda anlamlı bir etkinlik gerçekleştirildi. Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amirliği'nde görevli trafik polisleri, minik öğrencilere trafik eğitimi vererek önemli bilgilendirmelerde bulundu.Trafik Kuralları ve İlk Yardımın Önemi VurgulandıTrafik kurallarına dikkat çekmek ve ilk yardımın önemini vurgulamak amacıyla düzenlenen etkinlikte, polis memurları minik öğrencilere trafik kuralları hakkında bilgilendirmeler yaptı. Trafikte nasıl davranmaları gerektiğini, yaya geçitlerini kullanmanın önemini ve trafik ışıklarının anlamını anlatan polisler, çocukların dikkatle dinlediği bir eğitim gerçekleştirdiler.Polis Arabası HeyecanıEğitimin ardından, minik öğrenciler polis arabasına binerek büyük bir heyecan yaşadılar. Polis amcalarının yardımıyla sırayla polis arabasına binen çocuklar, bu unutulmaz deneyimi yaşarken büyük bir heyecan ve mutluluk içindeydiler.İkramlar ve Hatıra FotoğraflarıPolislerin getirdiği ikramları afiyetle yiyen öğrenciler, ardından sınıf sınıf hatıra fotoğrafları çektirdi. Hem eğitici hem de eğlenceli geçen bu etkinlikte, çocuklar hem yeni bilgiler öğrendi hem de keyifli anlar yaşadı.
Zehra Muhittin Kavaklı Anaokulu Müdürü Adem Sağlam, bu güzel etkinlik için İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amirliği'ne teşekkürlerini iletti. Sağlam, "Çocuklarımızın trafik kurallarını öğrenmesi ve ilk yardımın önemini kavraması adına çok faydalı bir etkinlik oldu. Bu tür eğitimlerin çocuklarımızın gelecekte daha bilinçli bireyler olmalarına katkı sağlayacağına inanıyoruz" dedi.Trafik ve İlk Yardım Haftası'nın ÖnemiTrafik ve İlk Yardım Haftası, her yıl mayıs ayının ilk haftasında kutlanarak, trafik kurallarının ve ilk yardımın önemini vurgulamak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu hafta kapsamında yapılan eğitimler, toplumda trafik bilincinin artırılmasına ve trafik kazalarının önlenmesine yönelik önemli katkılar sağlıyor.Öğrencilerin Büyük Sevinci
Etkinlik boyunca oldukça heyecanlı ve mutlu görünen minik öğrenciler, trafik polislerinin ilgisi ve verdiği bilgiler karşısında büyük sevinç yaşadılar. Trafik kurallarını eğlenerek öğrenen çocuklar, polis amcalarıyla geçirdikleri bu özel günü uzun süre unutmayacaklar.İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Teşekkür
Etkinlik sonunda, Zehra Muhittin Kavaklı Anaokulu'ndan yapılan açıklamada, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ve Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amirliği'ne teşekkür edilerek, bu tür etkinliklerin devam etmesinin çocukların gelişimi açısından büyük önem taşıdığı vurgulandı.
Trafik ve İlk Yardım Haftası kapsamında düzenlenen bu etkinlik, minik öğrencilere trafik kuralları ve ilk yardım konusunda farkındalık kazandırmanın yanı sıra, onlara unutulmaz bir gün yaşattı. Öğrenciler, polis amcalarıyla hem eğitici hem de eğlenceli vakit geçirerek, gelecekte daha bilinçli bireyler olma yolunda önemli bir adım attılar.
Haber MerkeziHer yıl düzenlenen Trafik ve İlk Yardım Haftası kapsamında, Zehra Muhittin Kavaklı Anaokulu'nda anlamlı bir etkinlik gerçekleştirildi. Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amirliği'nde görevli trafik polisleri, minik öğrencilere trafik eğitimi vererek önemli bilgilendirmelerde bulundu.Trafik Kuralları ve İlk Yardımın Önemi VurgulandıTrafik kurallarına dikkat çekmek ve ilk yardımın önemini vurgulamak amacıyla düzenlenen etkinlikte, polis memurları minik öğrencilere trafik kuralları hakkında bilgilendirmeler yaptı. Trafikte nasıl davranmaları gerektiğini, yaya geçitlerini kullanmanın önemini ve trafik ışıklarının anlamını anlatan polisler, çocukların dikkatle dinlediği bir eğitim gerçekleştirdiler.Polis Arabası HeyecanıEğitimin ardından, minik öğrenciler polis arabasına binerek büyük bir heyecan yaşadılar. Polis amcalarının yardımıyla sırayla polis arabasına binen çocuklar, bu unutulmaz deneyimi yaşarken büyük bir heyecan ve mutluluk içindeydiler.İkramlar ve Hatıra FotoğraflarıPolislerin getirdiği ikramları afiyetle yiyen öğrenciler, ardından sınıf sınıf hatıra fotoğrafları çektirdi. Hem eğitici hem de eğlenceli geçen bu etkinlikte, çocuklar hem yeni bilgiler öğrendi hem de keyifli anlar yaşadı.
Zehra Muhittin Kavaklı Anaokulu Müdürü Adem Sağlam, bu güzel etkinlik için İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amirliği'ne teşekkürlerini iletti. Sağlam, "Çocuklarımızın trafik kurallarını öğrenmesi ve ilk yardımın önemini kavraması adına çok faydalı bir etkinlik oldu. Bu tür eğitimlerin çocuklarımızın gelecekte daha bilinçli bireyler olmalarına katkı sağlayacağına inanıyoruz" dedi.Trafik ve İlk Yardım Haftası'nın ÖnemiTrafik ve İlk Yardım Haftası, her yıl mayıs ayının ilk haftasında kutlanarak, trafik kurallarının ve ilk yardımın önemini vurgulamak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu hafta kapsamında yapılan eğitimler, toplumda trafik bilincinin artırılmasına ve trafik kazalarının önlenmesine yönelik önemli katkılar sağlıyor.Öğrencilerin Büyük Sevinci
Etkinlik boyunca oldukça heyecanlı ve mutlu görünen minik öğrenciler, trafik polislerinin ilgisi ve verdiği bilgiler karşısında büyük sevinç yaşadılar. Trafik kurallarını eğlenerek öğrenen çocuklar, polis amcalarıyla geçirdikleri bu özel günü uzun süre unutmayacaklar.İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Teşekkür
Etkinlik sonunda, Zehra Muhittin Kavaklı Anaokulu'ndan yapılan açıklamada, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ve Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amirliği'ne teşekkür edilerek, bu tür etkinliklerin devam etmesinin çocukların gelişimi açısından büyük önem taşıdığı vurgulandı.
Trafik ve İlk Yardım Haftası kapsamında düzenlenen bu etkinlik, minik öğrencilere trafik kuralları ve ilk yardım konusunda farkındalık kazandırmanın yanı sıra, onlara unutulmaz bir gün yaşattı. Öğrenciler, polis amcalarıyla hem eğitici hem de eğlenceli vakit geçirerek, gelecekte daha bilinçli bireyler olma yolunda önemli bir adım attılar.