Akhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Bilek Güreşinde Büyük Başarı
Haber Merkezi
Akhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, bilek güreşinde elde ettikleri başarılarla adından söz ettiriyor. Öğrenciler, kıyasıya rekabetin yaşandığı turnuvada madalyaları topladı. Yusuf İyi, hem sağ hem sol kolda Manisa il birincisi olarak dikkat çekerken, Kadir Cantepe hem sağ hem sol kolda il ikincisi oldu.
Başarılarıyla okullarını gururlandıran öğrenciler arasında Ebubekir Erdem de yer alıyor. Erdem, sağ kolda Manisa ikincisi olarak önemli bir başarıya imza attı. Hakan Sapan ise hem sol hem sağ kolda Manisa üçüncüsü olarak kürsüye çıkmayı başardı. Kamilhan ise hem sağ hem sol kolda Manisa dördüncüsü olarak gösterdiği performansla takdir topladı.
Okul yönetimi ve öğrenciler, başarılarıyla okullarının adını Bilek Güreşi branşında duyurdu. Turnuvada elde edilen başarılar, öğrencilerin hem fiziksel hem de mental olarak ne kadar güçlü ve azimli olduklarının bir göstergesi oldu. Ayrıca, bu başarılar öğrencilerin spor alanındaki yeteneklerinin ve çalışmalarının bir sonucu olarak kabul ediliyor.
Akhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin bilek güreşi takımı, bu başarılarla gelecek turnuvalar için de umut veriyor. Öğrencilerin bu başarıları, okulun spor alanındaki yeteneklerini ve başarılarını gözler önüne seriyor. Akhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi, öğrencilerinin spor alanında gösterdiği başarılarla gururlanıyor ve onları gelecek müsabakalarda desteklemeye devam edecek.