Akhisarlı öğrenciler Cumhuriyetin 100.yılına hazır
Akhisar Haber NET
Akhisar Kaymakamlığı tarafından organize edilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın kutlanacağı Şehir Stadyumunda öğrenciler son provasını yaptı.
Şehir Stadyumunda bir araya gelen tüm okulların flamaları ve öğrencileri Akhisar Belediyesi bandosu eşliğinde Cumhuriyetin 100.yılı kutlamaları provalarını tamamladı. Şehir stadyumunda düzenlenen provalar renkli görüntülere sahne oldu.