MABEM'den Yeni Dönem Kurs Kayıtları Başladı
Haber Merkezi
Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi (MABEM), yeni eğitim dönemi için kurs kayıtlarını açtığını duyurdu. Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ve Liselere Geçiş Sistemi (LGS) hazırlık kurslarına yönelik kayıtlar başlamış bulunuyor. MABEM, 7. sınıftan mezun öğrencilere kadar geniş bir öğrenci yelpazesinde eğitim hizmeti sunuyor.
YKS ve LGS hazırlık kurslarına katılmak isteyen öğrenciler, MABEM'in sağladığı kaliteli eğitim olanaklarından yararlanarak sınavlara en iyi şekilde hazırlanabilecekler. Kayıtlar için MABEM kurs merkezlerine başvuru yapılabilir veya 0236 231 45 80 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilir.
MABEM ayrıca yaz dönemi için de kurs kayıtlarını açmış durumda. TYT ve LGS hazırlık dersleriyle öğrencilerin yaz tatilini verimli bir şekilde geçirmeleri hedefleniyor. Öğrenciler, bu kurslarla hem teorik bilgilerini pekiştirecek hem de sınav stratejileri konusunda bilgi sahibi olacaklar.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ferdi Zeyrek'in öncülüğünde yürütülen bu projede, öğrencilerin eğitim hayatlarında başarılı olmaları için gereken tüm destek sağlanıyor. MABEM, eğitimde fırsat eşitliği yaratmayı amaçlayan çalışmalarına devam ediyor.
Eğitim hayatınızda başarılı bir adım atmak ve sınavlara en iyi şekilde hazırlanmak için MABEM kurslarına kaydolmayı unutmayın. Daha fazla bilgi için MABEM'in sosyal medya hesaplarını takip edebilir veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.